już od 85.00
Informacje podstawowe
Czas trwania
1-dniowe
Dla kogo
Dzieci i młodzież
Wolne miejsca
30

Zarezerwuj teraz

W cenie
Program
Transport
Ubezpieczenie

Opis wyjazdu

WYCIECZKA SZKOLNA - MIASTECZKO TWINPIGS I MUZEUM OGNIA

Podróz w czasie z EHschool!!!

Po tym jak wczujecie się w role kowboi i wytwornych dam, poznacie życie Indian to udamy się do Muzeum Ognia i zobaczycie jak wiele tajemnic skrywa ogień.

 

Termin: do ustalenia

Miasteczko Westernowe Twinpigs w Żorach jest to park tematyczny, jednocześnie bawi i uczy.

Zabudowa Parku stanowi rekonstrukcję XIX wiecznego amerykańskiego miasteczka. Podróż w czasie na dziki zachód pozwoli poznać kulturę i historię Ameryki Północnej. Liczne atrakcje nie pozwolą się nudzić, każdy znajdzie coś dla siebie.

W trakcie wycieczki będziemy realizować program  ścieżki edukacyjnej. W trakcie jej realizowania poruszane będą takie zagadnienia jak wielkie odkrycia geograficzne, historia Stanów Zjednoczonych, osadnictwo polskie w Ameryce Północnej, życie codzienne Indian.

 

Muzeum Ognia łączy w sobie funkcje dydaktyczne i rozrywkowe. Ekspozycja poświęcona jest wiedzy na temat energii i ognia od czasów pradawnych, aż do dnia dzisiejszego. Multimedialna ekspozycja oraz urządzenia doświadczalne to świetne uzupełnienie procesu nauczania.

Świadczenia

Cena zawiera podatek Vat i jest kalkulowana dla -  grupy min 45  uczestników + 3 nauczycieli. Kalkulacja na dzień 25.04.2016

W cenie zawiera się:

  • transport

  • ubezpieczenie NNW

  • opieka koordynatora - animatora*

  • bilet wstępu do Miasteczka Twinpigs i Muzeum Ognia

  • posiłek

  • fotorelacja z wyjazdu

* opieka wyznaczonej przez biuro osoby do opieki nad grupą od czasu zbiórki pod autokarem do powrotu. Koordynator dba o to aby program wycieczki przebiegał według wcześniej ustalonego planu.

 

CENA od 85 zł/os przy min. 45 uczestnikach

 

*Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego.