tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

W ostatnią sobotę EHschool witało sezon snowboardowy

W ostatnią sobotę EHschool witało sezon snowboardowy

Od godziny 20`stej część zaprzyjaznionej ekipy spotkała się na małej rozgrzewkowej imprezie w Archibarze. Od 22 ruszyła sprzedaż biletów, a w kinie robiło się coraz ciaśniej. Zjawiło się wiele zaprzyjaznionych ludzi z EHschool oraz przedstawiciele APO Snow. Nie mogło równiez zabraknąć riderów z filmu "One more time", który okazał sie wielkim hitem. Dobre miejscówki, jeszcze lepsze triki i pełna zajawka, która towarzyszy przez cały film. Widać, że jest to poważny projekt, który powinien zobaczyć każdy miłośnik deski.

W ostatnią sobotę EHschool witało sezon snowboardowyW ostatnią sobotę EHschool witało sezon snowboardowy

Po filmie cała ekipa udała się na afterparty do klubu Archibar, gdzie można było sie chillować, bawić przy dobrych bitach naszego Dj`a, zapoznać się z oferta wyjazdów od EHschool.Odbyły sie konkursy z losowanie nagród od APO, GiGi Sport i EH, oraz zawody na gyroboardzie gdzie najlepszą równowagą wykazał się Chester, który lepiej trzymał się na rękach niz nogach:) Może to przez RedBulla, który przez cały wieczór orzezwiał nasze ciała i umysły.Wielkie dzięki dla dziewczyn z RedBull`a.

Więcej zdjęć w GALERII

W ostatnią sobotę EHschool witało sezon snowboardowyW ostatnią sobotę EHschool witało sezon snowboardowy

EHschool wspiera kolejne premiery filmu "One more time", a najbliższa odbywa sie w sobotę 3 listopada w Krakowie o godzinie 22:30 w kinie Mikro (Juliusza Lea 5 , obok Placu Inwalidów). Ponadto od godziny 21 będzie można zakupić bilet(12pln),a po premierze udać sie na afterparty do klubu Ministerstwo na ul. Szpitalnej. Wjazd na after z biletem z kina FREE.


29-10-2012 EHschool