tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Trafiliśmy na świetną słoneczną pogodę tuż po świeżych opadach śniegu i mogliśmy poszaleć poza trasami. Mimo to, że w tym czasie nie było snow parków to ekipa potrafiła wykorzystać  do maksimum naturalne przeszkody przy trasach, co wpływa również na kreatywność zawodników.

  Codziennie na stokach ekipa mogła doskonalić jazdę pod okiem instruktorów na nartach i desce, a ostatniego dnia odbyły się zawody w konkurencji „Zjazd na krechę” , Best trick na skoczni i Contest Ollie. Była zacięta rywalizacja i dobra zabawa, a nagrody dla zwycięzców ufundowali : Burton, HeadThe TruekingsPaż polskiCahloKondito CapsAndegrand.

  Przez cały tydzień odbywały się testy sprzętu snowboardowego dzięki wsparciu prze ekipę Burton i Capita, kursanci mogli testować różne rodzaje desek i wiązań.

Dla chętnych odbywały się pokazy filmów, wykłady i warsztaty serwisowe oraz wideocoaching w grupach szkoleniowych.

Każdego wieczoru odbywały się różnego rodzaju imprezy klubowe i tematyczne jak College Party, Hollywood Party oraz gry , zabawy planszowe i karciane. Dobra muza ponosiła do tańca całą ekipę do późnych godzin nocnych, a czasami i rannych…tak to już jest jak za gramofonami jest Dj WBK.

Noc sylwestrowa zaczęła się od uroczystej kolacji, a potem już tylko tańce, hulańce i dobra zabawa towarzyszyła wszystkim…tak do północy kiedy to odbył się pokaż fajerwerków niezliczona ilość życzeń, uścisków , toastów i dalsze imprezowanie. Życzymy aby wszystkie marzenia się Wam spełniły, a zima trwała długo :)

Zobacz foty z galerii, a fotki do pobrania znajdziesz w fotoalbumie.


16-01-2015 EHschool