tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Sylwestrowa Włoska Fiesta - wspomnienia w fotach i filmie

  Od przywitania Nowego Roku upłyneło już trochę czasu ale mamy nadzieję, że życzenia Wasze dalej się spełniają. W tym sezonie na sylwestrowe szaleństwa wybraliśmy się do Civetty, włoskiej miejscówki gdzie moźna poczuć alpejski klimat i bawić się w najlepsze.

  Nasz hotel położony blisko tras dawał nam gwarancję zabaw śnieżnych od samego rana, a pokazy jazdy freestylowej i technicznej przy sztucznym świetle też nas nie omineły. Szkolenie odbywało się na każdym poziomie, zarówno na desce jak i nartach. Wśród dzieci i dorosłych, było widać zajawke na jazdę, a swoje zdobyte umiejętności potwierdzili podcza zawodów.

Sylwestrowa Włoska Fiesta - wspomnienia w fotach i filmieSylwestrowa Włoska Fiesta - wspomnienia w fotach i filmie

  Popołudniami odbywały się różnego rodzaju animacje, gry i zabawy dla dzieci. Wieczory były przeznaczone dla starszej ekipy zajawkowiczów, którzy sprawdzali swoje umijętności gry w pokera, beer ponga i bawili się w najlepsze. 

Sylwestrowa Włoska Fiesta - wspomnienia w fotach i filmieSylwestrowa Włoska Fiesta - wspomnienia w fotach i filmie

  Codziennie można było testować deski Burtona i narty Head`a. Nie brakowało zajęć na trickboardach, pokazów filmów i coachingu gdzie każdy mógł zobaczyć swoje postępy w jeździe. Tydzień szybko minoł, zabawa sylwestrowa przy rytmach Dj WBK była niezapomnina...dziekujemy za klimat i dobrą zabawę i zapraszamy na kolejne przygody z EHschool !!!

Zapraszamy do galerii zdjęć, a wszystkie fotki do pobranie znajdziecie w albumie

Teraz nie pozostało nic innego jak siąść wygodnie i odpalić film z wyjazdu.

Dzięki za foto i film PWP


15-03-2016 EHschool