Aż w końcu - godzina zero. Banda zwariowanych zapaleńców, młodych i starych spotyka się na parkingu w Katowicach, by razem ruszyć na pierwsze szusowanie w sezonie.Z kim? Oczywiście, że z EHschool!! Dokąd? Do Les 2 Alpes!!!  Wiadomym jest, że w doborowym towarzystwie każda podróż mija szybko.Na miejscu sprawne rozlokowanie i buch do łóżek, by naładować akumulatory????Pierwszy dzień, pierwsze szusy, wymarzona pogoda, piękne, ośnieżone Alpy - pierwsze wspomnienia, które zostały ze mną do dziś ????Cały okres pobytu naszpikowany godzinami szkoleń, zabawami w snowparku, testami sprzętu od Burton Snowboards, Head Ski i GoPro, wykładami, imprezami... minął tak szybko, że nie pozostało nic innego, jak tylko znowu odliczać dni i przebierać nogami do kolejnego wyjazdu.A z kim? Oczywiście z EH School!!!A gdokąd? Do Les2Alpes!!! A kiedy? Już w lipcu ❤Spieszcie się, bo pozostało już tylko 2 miesiące do letniego wyjazdu ????❤

Ostra"

  Najbliższy wyjazd do tego śnieżnego raju już w lipcu. Summer Camp to idealna opcja dla miłośników deski, nart, rowerów, deskorolki i tych co poprostu chcą w dobrym towarzystwie i pięknych okolicznościach przyrody odpocząć w wakacje po dniu pełnym sportowych wrażeń. Sprawdź ofertę i dołącz do wspólnej zabawy. 

  Zaprszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z Freeski Campu, fotki do pobrania znajdziecie w foto albumie. Teraz nie pozostało nic innego jak odpalić film i wrócić wspomnieniami do tych pięknych chwil z grudnia. Dziękujemy wszystkim za te wspólnie spędzone chwile i dobrą zabawę, do zobaczenia na kolejnych przygodach z EHschool. 


26-05-2018 EHschool