tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Miasto we wschodnim Egipcie otoczone wodami Morza Czerwonego, z pięknymi plażami, wspaniałym wybrzeżem, niepowtarzalną rafą koralową. Obszerne, płytkie i bezpieczne laguny z czystą i ciepłą wodą. Miejsce idealnie nadające się do uprawiania sportów wodnych takich jak kitesurfing, nurkowanie, wakeboard. Jeden z największych w Egipcie ośrodków turystycznych o znaczeniu międzynarodowym, na spocie kiteowym możesz poznać ludzi z całego świata. Bardzo dobre statystyki wiatrowe pozwalają nam na kitesurfing niemal każdego dnia. W dni bez wiatru mamy dla Was szkolenia wakeboardowe w pięknych i lubianych miejsach

flaga egipt

Egipt

Wyjątkowy kraj, tutaj spędzimy wspaniałe wczasy i przygody. Wybrzeże Morza Czerwonego przyciąga pięknymi widokami i doskonale zagospodarowanymi kurortami. Można tu spędzać czas na uprawianiu sportów wodnych takich jak wakeboardu lub kitesurfing, przy czym największą popularnością cieszy się relaksacyjne nurkowanie w u boku barwnych ryb i rafy koralowej.

Odkryj Hurghadę

Hurghada leży w strefie klimatu subtropikalnego pustynnego. Opady występują sporadycznie i są bardzo skąpe. W najchłodniejszym miesiącu, styczniu, średnia temperatura powietrza w dzień wynosi ok. 22 °C. W najcieplejszym miesiącu, lipcu, średnia temperatura powietrza wynosi powyżej +36 °C. Między kwietniem a czerwcem wieje gorący, suchy i porywisty wiatr o nazwie chamsin. Występuje on od 4 do 6 razy i trwa do 3 dniChamsin wieje od terenów pustynnych nanosząc duże ilości pyłów, powoduje wzrost temperatury do ok. 40 °C i obniżenie wilgotności do ok. 10%. Atrakcyjność turystyczna miasta wynika w szczególności z gorącego i suchego klimatu, bliskości licznych raf koralowych, a także ciepłych i czystych wód morskich umożliwiających uprawianie sportów wodnych.

Najnowsze wyjazdy

Obecnie nie mamy żadnych nadchodzących wyjazdów do tego miejsca. Zostaw nam swój adres e-mail i wyślij zapytanie a my poinformujemy Cię o planowanych w przyszłości wyjazdach do tej miejscówki lub zaproponujemy równie fajny i alternatywny wyjazd.