tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1
EH School - szkoła sportów ekstremalnych
14-04-2021 EHschool

Za najważniejszą zaletę wyjazdów firmowych uznaje się efektywną integrację pracowników. Obecnie modne jest organizowanie szkoleń pracowniczych lub wyjazdów integracyjnych wymagających pełnego i czynnego zaangażowania uczestników. Zadania grupowe ułatwiają budowanie zgranego zespołu, a wspólne przeżycia pozwalają poznać mocne i słabe strony kolegów z pracy. Popularne są między innymi mecze paintballu, spływy kajakowe oraz zimowiska. W niniejszym wpisie przyglądamy się tym ostatnim i odpowiadamy na pytanie, jak sprawnie zorganizować zimowy wyjazd integracyjny.

Dobrze zaplanowany wyjazd firmowy

Wyjazdy firmowe są niezwykle ważne dla budowania poczucia przynależności do zespołu. Zachęcają do działania, obniżają poziom stresu, podnoszą poziom zadowolenia z wykonywanej pracy. Warto jednak pamiętać, że pozbawiony atrakcji wyjazd, który nie przypadnie do gustu uczestnikom, nie spełni swojej funkcji. Dlatego firmy coraz częściej powierzają planowanie wyjazdów integracyjnych zewnętrznym podmiotom. Jako profesjonalne biuro podróży organizujemy zimowiska w popularnych zimowych destynacjach zarówno w Polsce, jak i we Włoszech, Francji, Austrii. Zapewniamy przy tym transport, zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie oraz pomagamy zbudować pozytywny wizerunek firmy.

Zimowe podróże w góry pozwalają na aktywne spędzanie czasu na zewnątrz w otoczeniu zachwycającej natury, dlatego mają swoich oddanych zwolenników. Z nami wyjazdy firmowe na narty i snowboard pomagają stworzyć zgrany zespół. Wiemy, na czym polega team building, potrafimy zaplanować czas tak, aby uczestnicy wycieczki mieli możliwość porozmawiania i nawiązania bliższych kontaktów. Zaczynamy od wybrania optymalnej dla danej firmy lokalizacji. Polecamy miejscowości uznawane za najlepsze górskie kurorty. Organizowane przez nas wyjazdy są pełne atrakcji, które spodobają się nie tylko miłośnikom białego szaleństwa, ale również osobom po raz pierwszy odwiedzającym góry zimą. Celem przygotowywanych przez nas atrakcji jest zabawa i integracja. W ramach zimowiska warto między innymi przewidzieć szkolenia narciarskie, odpowiednio dla zaawansowanych i początkujących narciarzy.

Podsumowując, przepisem na udane zimowisko firmowe jest zaplanowanie angażujących atrakcji, w których uczestniczenie daje zespołowi możliwość lepszego poznania się i zbudowania trwałych więzi.